Mistrzostwa Karkonoszy - V Memoriał Jan Mądrego - Jakuszyce 28-30.01.2005

[
< powrót ]

Podczas Mistrzostw Karkonoszy w pierwszym dniu zawodów rozegrane zostały biegi narciarskie techniką klasyczną na dystansie 10 , 5 i 3 km. W kategori Senior nasz zawodnik Arek Małyjurek zajął 2 m-ce. Zwyciężył Tomasz Kałużny z klubu Ski-roll Jelenia Góra. Wśród Juniorów Mł. Sławek Jałowiczor był 8 , a Adrian Biernat 15. W kategorii Juniorki ( 5 km) Weronika Kubalok uplasowała się na 3 miejscu a Karolina Krężelok była 5. Natomiast wśród Juniorek Mł. Agata Krężelok była 4. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Gimnazjum Istebna . W kategorii Młodzik (3 km) Sebastian Gazurek był 1 , Tomasz Sikora 2 , Adam Kaczmarzyk 7. Wśród dziewczyn Ligocka Magda zajęła 2 m-ce , Kasia Kubalok 4. Na dystansie 2,5 km Mateusz Ligocki i Kasia Kawulok zwyciężyli w swoich kategoriach. Wysoką formę biegową potwierdzili nasi zawodnicy w drugim dniu zawodów. Weronika Kubalok i Sławomir Jałowiczor zwyciężyli w swoich kategoriach w biegu łączonym (5 km. CL + 5 km. F ) . Karolina Krężelok była 3 , Adrian Biernat 5 . Senior Arkadiusz Małyjurek na dystansie 20 km ( 10 km. CL + 10 km. F ) był ponownie 2

Gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników.