O KLUBIE

Stowarzyszenie nosi nazwę Narciarski Klub Sportowy "Trójwieś Beskidzka". Swoją działalność rozpoczęło w kwietniu 1993r.

Celem Klubu jest kierowanie całokształtem spraw związanych z organizacją szkolenia młodzieży w zakresie narciarstwa klasycznego, biathlonu łuczniczego, jak również prowadzenie działalności w zakresie rekreacji.
Naszym wychowankom staramy się zapewnić optymalne warunki treningowe, organizujemy liczne obozy kondycyjne, staramy się o jak najlepszy sprzęt potrzebny do uprawiania tych trudnych dyscyplin sportowych. Najważniejsze jednak jest dla nas to , by nasi podopieczni czuli satysfakcję z tego, że są członkami Klubu. By swoją postawą dawali przykład jak można pożytecznie spędzać czas wolny. W imprezach organizowanych przez nasze stowarzyszenie z roku na rok uczestniczy większa liczba zawodników. Zauważamy duże zainteresowanie społeczności lokalnej naszą działalnością - sposobem na spędzanie czasu wolnego.

Możemy pochwalić się udziałem w wielu imprezach narciarskich krajowych i zagranicznych, na których nasi zawodnicy odnosili znaczące sukcesy: Mistrzostwa Polski w Biegach narciarskich, Mistrzostwa Świata w Biathlonie Łuczniczym, Mistrzostwa Europy w Biathlonie Łuczniczym. Zawodnicy NKS "Trójwieś Beskidzka" wielokrotnie reprezentowali Polskę w Mistrzostwach Europy i Świata w Biegach narciarskich w kategorii "Junior". Sport traktujemy niezwykle poważnie, w swoich szeregach mamy specjalistów w dziedzinie sportu, organizujemy spotkania szkoleniowe, posiadamy wiedzę na temat pracy z młodzieżą, często służymy pomocą w udzielaniu informacji na temat sprzętu (narty, rowery, rolki) jak i atrakcyjnych terenów, tras do uprawiania w/w sportów. Wielokrotnie organizowaliśmy wspólne obozy szkoleniowo-treningowe z partnerami czeskimi, z którymi wymieniamy doświadczenia. Obie strony chętnie biorą udział w zawodach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez kluby naszego Euroregionu. Promujemy nasz Euroregion poprzez sport i turystykę.


Zarząd Klubu.